Freestyle-brusle.cz
Freestyle brusle a doplňky pro freestyle slalom

Filtr

Freestyle brusle Powerslide Imperial Junior
Freestyle brusle Powerslide Imperial Junior
Freestyle brusle Powerslide Imperial Junior
Freestyle brusle Powerslide Imperial Junior

Freestyle brusle Powerslide Imperial Junior

Původní cena
4.190,00 Kč
Cena
2.950,00 Kč
Výrobce:
Powerslide
Dostupnost :
Skladem

Varianty produktu

Velikost *

Dětské kolečkové freeskate brusle Powerslide Imperial Junior jsou určeny pro děti - díky 3 velikostnímu vnitřnímu lineru porostou s Vaším dítětem. Díky krátkému rámu mají brusle zvýšenou ovladatelnost a odolnost, která se hodí pro jízdu slalomem i pro zdolávání menších městských překážek. Pevná a odolná skeletová botička je osazena hliníkovým rámem Gamma, kvalitními ložisky Powerslide ABEC 5 a 72mm kolečky s vysokou tvrdostí 85A umožňujícími velmi obratnou jízdu.

Skelet tvoří speciální kompozitový materiál s 15% fiberglassu, který je dokonale pevný a zároveň lehký a dobře odvětraný. Součástí vnitřní boty je strečový materiál v oblasti palců a anatomicky tvarovaný polstr s příjemnou povrchovou úpravou z kvalitního mikrovlákna a nylonu. Vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka s perforací výborně dýchá a je velmi komfortní. Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy.

Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní straně boty. Upínání brusle je zajištěno klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Brusle se dají jednoduše přenášet v ruce za velká zpevněná poutka.

SPECIFIKACE
podvozek: Gamma aircraft aluminium 219mm
kolečka: PS Spinner, tvrdost 85A
ložiska: ABEC 5, 608

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.
 
Powered by Phoca Cart